Wsparcie

115747887_760133694726118_3898926042760485437_o

Witam Cię ciepło i serdecznie i dziękuję za chęć zapoznania się z moją ofertą wsparcia indywidualnego. Jeżeli szukasz empatycznej, bezpiecznej, wyrozumiałej przestrzeni by móc swobodnie podzielić się swoimi problemami oraz przestrzeni do pracy nad odzyskaniem siebie i swojego prawdziwego „JA” to dobrze trafiłeś/łaś.

Jako psychoterapeutka (dyplom i kwalifikacje uzyskane na Derby University w Anglii), dyplomowany coach, mentor oraz terapeutka metody alternatywnej jaką jest praca z Wewnętrznym Dzieckiem, oferuję sesje indywidualne online przez Skype, w których będziemy pracować metodami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Wspierając ludzi w ich indywidualnej drodze korzystam przede wszystkim ze swojej własnej empatii, wrażliwości na emocje i energię, doświadczenia, metody terapii Wewnętrznego Dziecka, medytacji, pracy z energią, ciałem i emocjami, jak również pracy z podświadomością i przekonaniami.

Poprowadzę Cię przez głęboki proces, dzięki któremu możesz zrozumieć siebie, źródło Twoich problemów a także rozpocząć proces uleczania ran i zmiany niesłużących już, starych schematów. Sesje ze mną są głębokie i transformujące, pozwalają na otworzenie się na siebie, zbliżenie się do siebie i rozpoczęcie wspaniałej drogi ku sercu i wewnętrznej prawdzie.

Opinie klientów o pracy ze mną:

„Viola jest moją drugą terapeutką ,ale już po pierwszej sesji wiedziałam że chcę z nią pracować. Nie wywiera presji związanej z tempem pracy. Viola jest osobą która potrafi słuchać, ma w sobie dużo ciepła,empatii i zrozumienia.Przy niej otwieram się na przeszłość, do niedawna nic nie pamiętałam a emocjonalnie byłam zamrożona. Na sesjach dostaje bardzo dużo wsparcia,akceptacji i uwagi.Podczas pracy z emocjami daje dużo przestrzeni jestem wtedy spokojna i nie boję się dotykać trudnych przeżyć. Cieszę się że dzięki tej terapii wychodzę z iluzji w jakiej żyłam , jest to dla mnie trudny i bolesny czas ale nie zawrócę z tej drogi warto zawalczyć o siebie i żyć w zgodzie z sobą. Violu jesteś wspaniała,cudowna i kochana.Dziękuje Ci że mogę z Tobą pracować.”
– Barbara

„Viola jest osobą, która ma bardzo dużo empatii, zrozumienia, ciepła. Podczas sesji dotarłysmy tam gdzie najbardziej bolało i straszyło. Viola stworzyła taką przestrzeń, w której mimo lęku czułam się bezpiecznie. Miałam z nią zaledwie 5 sesji i dokonałam już bardzo wiele zmian w moim życiu: Stanęłam za sobą gdy partner próbował mną manipulować, gdy mama próbowała wyśmiewać się ze mnie i przerzucić na mnie odpowiedzialność, stanęłam za sobą gdy szefowa mnie atakowała i nie słusznie oceniała, zaczęłam widzieć rzeczywistość, przestałam żyć w iluzji, dostrzegłam swoją toksyczność nad którą pracuję, stałam się cieplejszą osobą co owocuje, że ludzie do mnie się odzywają tzn koleżanki proszą o spotkania, jestem milsza dla siebie, słucham siebie i kontaktuje się z małą Martynką gdy się boimy. Viola jest cudowną osobą, która jest na odpowiednim stanowisku! Jest stworzona do pomagania innym! Jej dobro i ciepło przyciąga uwagę! Jestem wdzięczna za Ciebie Violuś!”
– Martyna

„Praca z Violą to wspaniała podróż wgłąb siebie, niesamowite i bardzo wzruszające spotkanie naszego Wewnętrznego Dziecka. Viola to bardzo mądra, ciepła i kochana osoba. Po jej sesjach życie nigdy nie będzie już takie jak było – będzie o wiele lepsze. Z całego serca polecam.”
– Marzena

„Jestem Ci Viola bardzo wdzięczna za nasze rozmowy, wiadomości, za Twoją akceptację, za cierpliwość, za te wszystkie cenne wskazówki i informacje, którymi się ze mną podzieliłaś. Moje wewnętrzne dziecko uwierzyło, że jest absolutnie wszystkiemu winne, że cokolwiek robi lub myśli, jest złe, gorsze. Że każdy wie lepiej, co dla mnie jest dobre. Całe życie w ten sposób o sobie myślałam. Wydarzenia z ostatnich lat i osoby, z którymi żyłam, pokazały mi to jak w lustrze, jak siebie nie kocham, jak siebie nie szanuję, jak źle pozwalam siebie traktować, jak nie potrafię się temu sprzeciwić. Jak sama o sobie dobrze nie myślę. W końcu  doszłam  do poczucia, że  to wszystko miało mi pokazać, co mam w sobie do uzdrowienia. Problem był w tym, że moje wewnętrzne dziecko myślało, że żeby siebie uzdrowić, wyleczyć traumy, muszę polecieć do tych raniących mnie osób, żyć w samym środku ognia, pozwalać im zanurzać mnie w tym, co wywoływało we mnie największy ból. Dopiero Viola mi uświadomiła, że to, że pokazali mi moje rany do uzdrowienia, to jedno. A to, że faktycznie zachowują się toksycznie, źle, i nic w sobie złego nie widzą, to już inna sprawa. Ich sprawa. Dopiero kiedy dałam sobie zielone światło na odizolowanie się od pewnych osób, znalazłam przestrzeń na zajrzenie w siebie. Na rozpoczęcie drogi do akceptacji siebie. Na otworzenie się na siebie. Na docieranie do swojej prawdy. Jeszcze dużo mam do przepracowania, ale już czuję, że nie ma nic piękniejszego, niż życie w zgodzie ze sobą. Dzięki Violi wychodzę z tego ognia, obserwuję, jak powoli gaśnie, patrzę, jaki widok wyłania się zza dymu… Dziękuję Ci Viola najmocniej.”
– Kasia

Zapraszam Cię do zabukowania pierwszej sesji przez Skype, która będzie miała formę 1h rozmowy, podczas której poznamy się i zdecydujemy czy rozpoczynamy wspólną terapeutyczną pracę i jak ona będzie wyglądać.

Koszt sesji to £50 (funt brytyjski) za 1h.

Opłaty można dokonać przez PayPal lub przelew zagraniczny do UK.

Organizuję również warsztaty online, warsztaty stacjonarne w Polsce i UK oraz bezpłatne spotkania mojej grupy wsparcia „Wolni od toksycznych relacji”. 

Po więcej szczegółów oraz w celu zarezerwowania terminów zapraszam do kontaktu przez Facebooka lub formularz kontaktowy w zakładkach na górze strony.