Wsparcie – terapia online

DSC_5481-2

Witam Cię ciepło i serdecznie i dziękuję za chęć zapoznania się z moją ofertą wsparcia indywidualnego. Jeżeli szukasz empatycznej, bezpiecznej, wyrozumiałej przestrzeni by móc swobodnie podzielić się swoimi problemami oraz przestrzeni do pracy nad odzyskaniem siebie i swojego prawdziwego „JA” to dobrze trafiłeś/łaś.

Jako psychoterapeutka (dyplom i kwalifikacje uzyskane na Derby University w Anglii), dyplomowany coach, mentor oraz terapeutka metody alternatywnej jaką jest praca z Wewnętrznym Dzieckiem, oferuję sesje indywidualne online przez Skype, w których będziemy pracować metodami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Wspierając ludzi w ich indywidualnej drodze korzystam przede wszystkim ze swojej własnej empatii, wrażliwości na emocje i energię, doświadczenia, metody terapii Wewnętrznego Dziecka, medytacji, pracy z energią, ciałem i emocjami, jak również pracy z podświadomością i przekonaniami.

Poprowadzę Cię przez głęboki proces, dzięki któremu możesz zrozumieć siebie, źródło Twoich problemów a także rozpocząć proces uleczania ran i zmiany niesłużących już, starych schematów. Sesje ze mną są głębokie i transformujące, pozwalają na otworzenie się na siebie, zbliżenie się do siebie i rozpoczęcie wspaniałej drogi ku sercu i wewnętrznej prawdzie.

Opinie klientów o pracy ze mną znajdziesz w zakładce „Opinie klientów” w menu strony.

Zapraszam Cię do zabukowania pierwszej sesji przez Skype, która będzie miała formę 1h rozmowy, podczas której poznamy się i zdecydujemy czy rozpoczynamy wspólną terapeutyczną pracę i jak ona będzie wyglądać.

Koszt sesji to £50 (funt brytyjski) za 1h.

 

Opłaty można dokonać przez PayPal lub przelew zagraniczny do UK.

Organizuję również warsztaty online, warsztaty stacjonarne w Polsce i UK oraz bezpłatne spotkania mojej grupy wsparcia „Wolni od toksycznych relacji”. 

Po więcej szczegółów oraz w celu zarezerwowania terminów zapraszam do kontaktu przez Facebooka lub formularz kontaktowy w zakładkach na górze strony.