Wsparcie online lub stacjonarnie (Dronfield, UK)

DSC_5481-2

Witam Cię ciepło i serdecznie i dziękuję za chęć zapoznania się z moją ofertą wsparcia indywidualnego. Jeżeli szukasz empatycznej, bezpiecznej, wyrozumiałej przestrzeni by móc swobodnie podzielić się swoimi problemami oraz przestrzeni do pracy nad odzyskaniem siebie i swojego prawdziwego „JA” to dobrze trafiłeś/łaś.

Jako psychoterapeutka (dyplom i kwalifikacje uzyskane na Derby University w Anglii – MSc in Integrative Counselling and Psychotherapy BACP Accredited), dyplomowany coach, mentor oraz terapeutka metody alternatywnej jaką jest praca z Wewnętrznym Dzieckiem, oferuję sesje indywidualne online przez Skype, WhatsApp lub Messanger oraz stacjonarnie w gabinecie w Dronfield (Anglia). Podczas sesji będziemy pracować metodami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Wspierając ludzi w ich indywidualnej drodze korzystam przede wszystkim ze swojej własnej empatii, wrażliwości na emocje i energię, doświadczenia, metody terapii Wewnętrznego Dziecka, medytacji, pracy z energią, ciałem i emocjami, jak również pracy z podświadomością i przekonaniami.

Poprowadzę Cię intuicyjnie przez głęboki proces, dzięki któremu możesz zrozumieć siebie, źródło Twoich problemów a także rozpocząć proces uleczania ran i zmiany niesłużących już, starych schematów. Sesje ze mną są głębokie i transformujące, pozwalają na otworzenie się na siebie, zbliżenie się do siebie i rozpoczęcie wspaniałej drogi ku sercu i wewnętrznej prawdzie.

Jako dyplomowana psychoterapeutka, podlegam stałej superwizji oraz regularnie biorę udział w szkoleniach stale pogłębiając swoją wiedzę oraz umiejętności. 

Opinie klientów o pracy ze mną znajdziesz w zakładce „Opinie klientów” w menu strony.

Zapraszam Cię do zabukowania pierwszej sesji, która będzie miała formę 1h rozmowy, podczas której poznamy się i zdecydujemy czy rozpoczynamy wspólną terapeutyczną pracę i jak ona będzie wyglądać.

Koszt sesji to £50 (funt brytyjski) za 1h. 

*Od listopada cena sesji indywidualnych wzrasta z £50 do £60.

Opłaty można dokonać przez PayPal lub przelew zagraniczny do UK.

Organizuję również warsztaty online, warsztaty stacjonarne w Polsce i UK oraz bezpłatne spotkania mojej grupy wsparcia „Wolni od toksycznych relacji”. 

Po więcej szczegółów oraz w celu zarezerwowania terminów zapraszam do kontaktu przez Facebooka lub formularz kontaktowy w zakładkach na górze strony.