WARSZTATY

WARSZTATY ONLINE 16-29 listopada 2020r.

„Wystarczająco dobra – odzyskaj poczucie własnej wartości” to warsztaty online dla kobiet, które nie czują pełni własnej wartości/cudowności. Warsztaty będą wspierającą, empatyczną przestrzenią kobiet zmagających się z podobnymi problemami, a ja jako Coach i Terapeutka poprowadzę Was przez proces pracy nad odzyskaniem poczucia własnej wartości/cudowności.
Plan warsztatów obejmuje:
– pracę z emocjami
– pracę z przekonaniami
– pracę z Wewnętrznym Dzieckiem
– pracę z ciałem
W planie są 4 transmisje na żywo, podczas których odbędą się wspólne procesy, medytacje oraz będzie czas na zadawanie pytań (dwie w godzinach południowych, dwie w godzinach wieczornych – dostępne do odsłuchania również jeżeli nie możecie być na żywo), nagrania video, ćwiczenia pisemne (karty pracy), będzie na grupie również przestrzeń do dzielenia się przeżyciami, doświadczeniami, spostrzeżeniami.

KIEDY?
Warsztaty potrwają 2 tygodnie, od 16 do 29 listopada 2020r. Grupa warsztatowa jednak nie zostanie zamknięta, dostęp do materiałów jest nieograniczony.

GDZIE?
Na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, zaproszenie do grupy otrzymasz po dokonaniu wpłaty.

CZY TO WARSZTATY DLA MNIE?
Jeżeli:
– miewasz problem z wiarą w siebie i własne możliwości,
– męczy Cię głos wewnętrznego krytyka,
– zmagasz się z perfekcjonizmem,
– miewasz problem ze stawianiem granic,
– doświadczyłaś lub wciąż doświadczasz toksycznych relacji,
– masz różne kompleksy,
– ciężko Ci przyjmować komplementy,
– miewasz problem z odwlekaniem (prokrastynacją),
– masz poczucie, że „nie zasługujesz”, „coś jest z Tobą nie tak”, „jesteś niewystarczająca”
– osiągasz różne sukcesy, spełniasz marzenia a wciąż czegoś Ci brak
– powyższe problemy mają swoje odzwierciedlenie w Twoich relacjach, pracy, macierzyństwie, finansach, dbaniu o siebie, seksie itd.
Jeżeli choć jedno z powyższych zdań dotyczy Ciebie to ten warsztat zdecydowanie może się okazać niezwykle wspierającą przestrzenią dla Ciebie!

CZY WARTO?
Są to warsztaty unikatowe, mój własny osobisty projekt, który zbudowałam przede wszystkim na latach własnych doświadczeń oraz pracy z klientami. Wiedza, którą przekazuję jest niepowtarzalna, świadczą o tym m.in. opinie uczestników moich poprzednich warsztatów. Metody pracy, które stosuje są głębokie i docierają do źródła ludzkich problemów. Nie obiecuję nigdy cudów, bo to ile wyciągniesz z warsztatów zależy od Ciebie. Dzielę się empatyczną przestrzenią, wrażliwością, wiedzą oraz narzędziami, które pomogły mi i setkom innych ludzi odzyskać siebie. Oto niektóre z opini o moich warsztatach:


JAKI JEST KOSZT?
Koszt warsztatów to £60 (60 funtów brytyjskich czyli około 300zł). Opłaty można dokonać poprzez przelew zagraniczny do UK, Revolut lub PayPal.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu uzyskania danych do płatności oraz zarezerwowania miejsca. Można kontaktować się przez email: fenixzpopiolow11@gmail.com lub Facebooka: Feniks z popiołów – https://www.facebook.com/fenikszpopioloww

Mam nadzieję, że zobaczymy się na warsztatach i będę mogła pomóc Ci w drodze do odzyskania poczucia własnej wartości ❤ ❤ ❤